Wsparcie ciągłości biznesowej – praca zdalna

  • Home / Wsparcie ciągłości biznesowej – praca zdalna

Wsparcie ciągłości biznesowej – praca zdalna

Wspomagamy procesy transformacji i przejścia pracowników, częściowo lub w całości, na system pracy zdalnej.

Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca z jednoczesnym pozostawaniem w kontakcie z zespołem przestała być już tylko funkcjonalnością, którą warto mieć, a stała się koniecznością, by zachować biznesową ciągłość działania.

Z odpowiednimi narzędziami praca w domu nie oznacza odizolowania od współpracowników. Integracja aplikacji Teams z pozostałymi aplikacjami pakietu Office sprawiła, że pełni ona rolę wirtualnego biura.

Pozwala na przechowywanie dokumentów, pobieranie ich i zarządzanie dostępem do opublikowanych treści. Teams to także narzędzie do komunikacji z zespołem – daje możliwość szybkiego włączania się do rozmów i spotkań online, czy też uczestniczenia w burzach mózgów dzięki Microsoft Whiteboard App.

Zadaniami przydzielonymi członkom zespołu można zarządzać dzięki Plannerowi. Dostęp do progamów pakietu Office (m.in. Word, Excel, PowerPoint, OneNote) z poziomu przeglądarki internetowej pozwala na współtworzenie dokumentów na dowolnym urządzeniu mobilnym.

To tylko część możliwości, jakie daje praca zdalna z pakietem Office 365. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z naszymi doradcami.

Jak możemy pomóc?

Pracę naszych specjalistów zazwyczaj rozpoczyna analiza potrzeb klienta. Pozwala to zestawić Twoje oczekiwania z naszym wieloletnim doświadczeniem i przełożyć potrzeby biznesowe na konkretne rozwiązania technologiczne. Jakkolwiek w dzisiejszych warunkach, kiedy musimy działać szybko, wystarczy nam kilka kluczowych informacji, by zaproponować Ci konkretne rozwiązanie. Rozwojem będziemy mogli zająć się później.

Wdrożenie może opierać się wyłącznie na chmurze Microsoft lub tworzyć hybrydę integrującą chmurę z istniejącym środowiskiem informatycznym. Jako Cloud Solution Provider dysponujemy pełną ofertą licencyjną Office 365. Dzięki temu możemy zaoferować Ci kompleksowe rozwiązanie – od projektu i wdrożenia po szkolenie użytkowników i wsparcie działu IT.

W ofercie posiadamy również wiele autorskich dodatków do pakietu Office.